English
Afrikaans
Albanian
Arabic
Armenian
Azerbaijani
Basque
Belarusian
Bulgarian
Catalan
Chinese
Croatian
Czech
Danish
Dutch
Estonian
Filipino
Finnish
French
Georgian
German
Greek
Hindi
Hungarian
Indonesian
Irish
Italian
Japanese
Korean
Latvian
Lithuanian
Malay
Norwegian
Persian
Polish
Portuguese
Romanian
Russian
Serbian
Slovak
Slovenian
Spanish
Swahili
Swedish
Thai
Turkish
Ukrainian

Pa pagesė logo krijues. 100% falas!


I thjeshtė, intuitive dhe e menjėhershme aplikim duke e lejuar ju pėr tė krijuar njė markė tė lirė Mark / logon nė disa minuta dhe, mbi tė gjitha, FALAS !!!

Logofactoryweb ėshtė vetė-bėrė logo-krijues mė tė famshme dhe tė pėrdorura me 1.802.657 logot krijuara

Provoni tani


No Email

No Subscription

No Pay

No Registration
video tutorial
A jeni gati? Hapni galeri dhe zgjidhni simbolin pėr logon tuaj!
Dėshironi tė merrni logon tuaj tė re edhe me e-mail dhe tė abonohen nė gazetėn tonė? Shkruani email-adresėn tuaj kėtu:
DOWNLOAD


Faleminderit pėr pėrdorimin e Logofactory!A jeni tė kėnaqur me logon tuaj tė re
tė krijuar me Logofactory?
Kliko a
LIKEModifiko kėtė logo
Create new logo
Select first one text
Create first your logo...!
 • Aescrawl
 • Airstrike
 • Amatic
 • Amerika
 • Archivoblack
 • Arial
 • Bearparv
 • Bebas
 • Beyond Control
 • Birdman
 • BodoniXT
 • Bradley Hand ITC
 • Brush Script
 • BullpenItalic
 • Carbon Block
 • Caviardreams
 • Cnn
 • Century Gothic
 • Comic Sans MS
 • Credit River
 • Cursive
 • Dump
 • Edo Font
 • Eraser Regular
 • Euphorig
 • Exomedium
 • Fantasy
 • Ferro Rosso
 • Free Style
 • Futura Extra Black
 • Gigi
 • Gladifilthefte
 • Gyrose
 • Good Time
 • Grutch Shaded
 • Hotpizza
 • Impact
 • Jokerman
 • Jungle Fever
 • Jurassic Park
 • JustOldFashion
 • Kasse Ultra
 • Kingrich
 • Kingsgmb
 • Kunstler
 • Lokicola
 • Magneto
 • Marlboro
 • Metro
 • Masque
 • Minercraftory
 • Monospace
 • Monotype Corsiva
 • Neord
 • Niagara
 • Palace Script
 • Philosopher
 • Polo Brush
 • Quick And Jerk
 • Ravie
 • Ringm
 • Seaside Resort
 • Sans-serif
 • Serif
 • Soria Font
 • Tahoma
 • Titania
 • Trebuchet MS
 • Times New Roman
 • Tusy Font
 • Verdana
 • Yukarimobil
N
B
I
Add new text
Bėrė? Shkarko pa pagesė Logo juaj


Si punon - VideoCreate Free your own Logo

Today if you are searching for a professional logo on the web, you can find many offers. From companies that specialize in creative logo design, or if you do not have any clear ideas, sites of logo design inspiration.
There are also platforms of online logo design contest. Alternatively there are online logo-makers as LogoFactoryWeb.

LogoFactoryWeb is a professional Logo Maker where you create a custom logo in a few seconds, even if you are not a graphic designer, and you can download it for free (if you love it).

Logofactory ėshtė i pėrdorim tė lehtė dhe tė menjėhershėm.

Ajo i jep mundėsinė pėr tė krijuar dhe tė redaktoni markė drejtpėrdrejt on-line dhe tė shkarkoni logon e krijuar nė PC tuaj.

Procesi ėshtė me tė vėrtetė i menjėhershėm, ajo merr 3 hapa tė ketė logon tuaj.

1: zgjidhni imazhin qė ėshtė mė e pėrshtatshme pėr biznesin tuaj duke zgjedhur atė nė galeritė mes tė tashmen shumė:

2: Shkruani emrin e biznesit tuaj, ju gjithashtu mund tė zgjidhni font, stili, lartėsi dhe, nėse doni, tė hyjė njė efekt hije.

Ju gjithashtu mund tė shkruani emrin qė ju pėrdorni nė rrjetet sociale apo njė tė paguajė-off. ju keni mundėsinė pėr tė ndryshuar ngjyra, stil dhe lartėsinė edhe nė kėtė rast

3: Kur ju jeni tė sigurt pėr rezultatin, klikoni mbi shigjetėn nė tė djathtė fund dhe ju mund ta shkarkoni direkt nė kompjuterin tuaj markė e krijuar.

E drejtė e thjeshtė?

Krijimet tuaja mė tė fundit

FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
FROM DESKTOP-APP
1802657Logos krijojnė dhe shkarkohet deri tani Shiko Galeria me krijimet tuaja

Ēfarė ėshtė njė logo?Ēdo ditė shohim disa, thuajse pa e kuptuar atė, dhe ata janė imazhi pėrfaqėsues i njė kompanie apo njė produkt.

Logo pasqyron temė kryesore, objektivat dhe objektivin e kompanisė apo tė produktit, kėshtu ajo ėshtė e dėshiruar gjithmonė pėr tė ngritur njė konferencė nė tė cilėn tė sqaruar tė gjitha kėto aspekte me konsumatorin dhe tė vėnė poshtė nė letėr draftet e para dhe ide. Pėr mė tepėr, logo duhet tė fus nė njė simbol apo imazh misionin Company ose karakteristikat e produktit.

Logo tė bėhet njė "shenjė markė" kur ajo ėshtė e regjistruar nė njė zyrė tė pėrkushtuar dhe tė bėhet identifikimi tė njohur tė njė Kompanie tė vetme apo njė produkt tė vetėm.

Ajo thjesht mund tė jetė emri i kompanisė ose emrin dhe / ose njė kapur-fraza dhe / ose njė imazh. Shpesh logo pothuajse bėhet mė popullor se emrin, kėshtu qė vetėm simbol grafik ėshtė e mjaftueshme pėr tė identifikuar kompanisė.

Piktura e fundit Uploaded

Shfletoni nėpėr qindra logo profesionale harton pėrshtatura pėr biznesin tuaj tė veēantė


Krijo logon tuaj

Edhe pėr ata qė janė nė kėrkim tė logos profesionale nė internet sot ju mund tė gjeni shumė shėrbime. Nga kompanitė qė specializohen nė logo design krijuese, ose nė qoftė se ju nuk keni ide tė qarta, faqet e frymėzimit logo projektimit. Ka edhe platforma e internet logo konkursit tė projektimit. Pėrndryshe ka nė internet logo-marrėsit si LogoFactoryWeb.LogoFactoryWeb ėshtė njė Logo profesional Maker ku keni krijuar njė logo porosi nė pak sekonda , edhe nė qoftė se ju nuk jeni njė dizajn grafik dhe shkarko falas vetėm nė qoftė se ju e doni atė!


Zgjidh nga 758 propozimet e fotografi pėr logon tuaj tė re !!!